Japończyk strzelił i Anioły wygrały z Myśliwcem Tuchomie. Chrobry przegrał ze Spartą

W 14 kolejce Słupskiej Klasy Okręgowej prowadzące Anioły Garczegorze podejmowały w Lęborku Myśliwca Tuchomie. Gola na wagę trzech punktów strzelił w 42 minucie Japończyk Ryuta Katsura. Sędziował Tomasz Karpik jako arbiter główny oraz asystenci Mirosław Cyrson i Andrzej Cyrson. Chrobry zagrał w Charbrowie z wiceliderem Spartą Sycewice. Gospodarze przegrywali już 0-3 (Gulbiński 12, Kopciński 31, Skierka 39), ale po przerwie ruszyli do odrabiania strat i zdobyli dwie bramki za sprawą Kacpra Rycherta (50) i Norberta Butowskiego (51). Na kolejkę przed zakończeniem pierwszej rundy Anioły prowadzą w tabeli mając 35 punktów. Druga Sparta ma 2 punkty mniej. Z 14 punktami Chrobry zajmuje 10 miejsce na 16 drużyn. W następny weekend Anioły zagrają na wyjeździe z Zawiszą Borzytuchom, a Chrobry z Myśliwcem Tuchomie.

Anioły Garczegorze – Myśliwiec Tuchomie 1:0 (1:0)
Bramka: Ryuta Katsura (42)
Anioły: Mayer – Ł. Łapigrowski, Choszcz, Drzazgowski, Fudala (52 F. Tomasiewicz), Smolarek (kapitan), M. Staszczuk, F. Tomasiewicz, Katsura, D. Formela, Słumiński

Chrobry Charbrowo – Sparta Sycewice 2:3 (0:3)
Bramki: Kacper Rychert (50), Norbert Butowski (51) – Antoni Gulbiński (12), Damian Kopciński (31), Łukasz Skierka (39)
Chrobry: P. Czaja – Grzeszkowiak (72 K. Czupryniak), Kruszyński, K. Kiełtyka, M. Czupryniak, Sz. Pawlik, Kalamaszek (46 Rychert), N. Butowski, J. Żmudzki, M. Krzyżanowski (30 P. Mielewczyk), Janiszek