Zrobili to, co jest rzadkością. Piłkarze Pogoni i Aniołów wygrali mecze w tej samej kolejce IV ligi

35 kolejka rozgrywek IV ligi okazała się niezwykle udana dla naszych drużyn. W Gdańsku Pogoń wprawdzie przegrywała do przerwy (2:1), ale zdominowała drugą połowę i wygrała 3:5. Na listę strzelców wpisali się kolejno Miszkiewicz, Iwański, Kochanek, Dobek i Miotk. Z 38 punktami na koncie drużyna trenera Waldemara Walkusza zajmuje 13 miejsce. W Garczegorzu broniące się przed spadkiem Anioły podejmowały GKS Kowale. Po pół godzinie gry dośrodkowanie Formeli zamienił na gola uderzeniem głową Słumiński. Przed przerwą po zagraniu Słumińskiego bramkarz odbił piłkę, która stanęła w kałuży wody. Dopadł do niej Narewski i podwyższył prowadzenie gospodarzy. Druga połowa toczyła się pod dyktando Aniołów, których zwycięstwo w doliczonym czasie gry przypieczętował Formela. Po tym zwycięstwie mają 31 punktów i zajmują 16 miejsce.

Jaguar Gdańsk – Pogoń Lębork 3:5 (2:1)
Bramki: Roman Zalow (6), Damian Podkański (45+2 i 89 – karny) – Gracjan Miszkiewicz (21), Przemysław Iwański 49, Adrian Kochanek (56), Wojciech Dobek (68), Wiktor Miotk (90+1)
Jaguar: Skrypoczka – Sawicki, Zalow, Rzepnikowski, Pietruszewski, Bladowski (76 Roda), Dembek, Chiczewski (46 Ogrodowicz), Espersen (78 Jadanowski), Sukhoruk (72 Kaczor), Podkański

Pogoń: Patryk Labuda – Kliński (20 Miotk), Kostuch, Musuła, Kochanek, Dobek, Jeruć, Szymański, Atanacković, Iwański (58 Węgliński), Miszkiewicz
Żółta kartka: Węgliński (Pogoń)

Anioły Garczegorze – GKS Kowale 3:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Słumiński (30), Artur Narewski (38), Damian Formela (90+2)
Anioły: Młynarczykowski - Smolarek, Drzazgowski, Kowalski, Ł. Łapigrowski, Narewski (87 B. Tomasiewicz), M. Staszczuk, Słumiński (90 Sidor), F. Tomasiewicz (85 Fudala), Karpiński (46 Katsura), D. Formela