Piłkarze Aniołów nadal bez zwycięstwa w IV lidze. Tym razem lepsze Przodkowo

W kolejce Anioły podejmowały w Garczegorzu GKS Przodkowo. Gospodarze liczyli na pierwsze, ligowe zwycięstwo i po 5 minutach objęli prowadzenie za sprawą Grzegorza Smolarka. Później inicjatywę przejęli goście, a czterobramkowym łupem podzieli się solidarnie Tomasz Tuttas i Piotr Ruszkul. Od 60 minuty, po drugiej żółtej kartce dla Damiana Matysa, goście grali w osłabieniu, ale nie dali wydrzeć sobie trzech punktów. Z 4 punktami i jeszcze bez wygranej w 8 meczach Anioły zajmują przedostatnie miejsce tabeli IV ligi.

Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1:4 (1:2)
Bramki: 1:0 Grzegorz Smolarek (5), 1:1 Tomasz Tuttas (42), 1:2 Piotr Ruszkul (45), 1:3 Ruszkul (49), 1:4 Tuttas (59),

Anioły: Czekirda - Narewski, Drzazgowski, Ł. Łapigrowski, B. Tomasiewicz - D. Formela (46 Fudala), M. Staszczuk, Sidor (61 Stojek), Smolarek (76 D. Górski), Karpiński, Słumiński (84 Stanischewski). Trener Tadeusz Wanat junior

GKS: Kamola - Robakowski, Matys, Ruszkul (62 Portasiński), Tuttas (70 Niedźwiecki), Leszkiewicz (65 Klecha), Wieczorek, Karniluk, Kwaśnik (71 Dampc), Wesołowski, Jagiełło. Trener Piotr Wnuk - Lipiński

Żółte kartki: Ł. Łapigrowski - Matys (dwie), Wieczorek, Tuttas
Czerwona kartka: Matys (60 minuta - po dwóch żółtych)