Tenis stołowy. Superliga mężczyzn

Patryk Chojnowski, Li Bochao i Marek Prądzinski sprawili, że po 150-minutowym widowisku gospodarze zwyciężyli po raz trzeci i awansowali na szóste miejsce w ligowej tabeli

W pojedynku otwarcia Chojnowski kontrolował wydarzenia do stanu 10-8. Później Xu Rui prowadził 12 -11. W drugim secie Chojnowski dyktował warunki od początku. W trzecim secie ostatni remis był przy stanie 3-3 i wygrał go Xu Rui. W czwartej partii Chojnowski prowadził 2-0, jednak Chińczyk wygrywał już 2-5, 4-8. Pogonista dogonił go.

Do stołu w drugim meczu podeszli weterani. W pierwszym secie inicjatywa należała do Kusińskiego (ur. 1971). Prądzinski (ur. 1974) zdemolował rywala w drugiej partii, wygrywając 6-0, 7-1, 8-2, 9-3. Trzecia odsłona zaczęła się od prowadzenia Kusińskiego 3-0, 4-1, 5-3, ale później było 6-6, 8-8, 10-10. Ostatecznie Kusiński wygrał końcówkę tej partii na przewagi i całą następną.

Dla Pogoni prowadzenie w meczu odzyskał Li Bochao, który w pierwszej i trzeciej partii rozniósł rywala.
Wyrównał znowu Kusiński, pokonując Chojnowskiego 3-1, ale w tym jedynym przegranym secie uległ do zera.
W rozstrzygającym dla całego spotkania pojedynku Prądzinski suwerennie wygrywał w pierwszej i trzeciej partii.

Ternaeben Pogoń Lębork - GLKS Wanzl Scania Nadarzyn 3:2
Patryk Chojnowski - Rui Xu 3:1 (14-12,11-6,7-11,11-9)
Marek Prądzinski - Marcin Kusiński 1:3 (9-11,11-4,11-13,10-12)
Bochao Li - Zbigniew Grześlak 3:0 (11-6,11-9,11-2)
Patryk Chojnowski - Marcin Kusiński 1:3 (11-13,8-11,11-0,8-11)
Marek Prądzinski - Rui Xu 3:0 (11-5,13-11,11-4)