Młodzi piłkarze tym razem zawiedli

źródło:Pogoń Lębork
Niezbyt udany był piłkarski weekend dla naszych drużyn juniorskich. Honoru Pogoni obronili najmłodsi zawodnicy naszego klubu (rocznik 2001/2002 trenera Rafała Bartoszka) którzy 4:0 pokonali Anioły Garczegorze.

Dramatycznie wyglądał mecz naszych juniorów starszych PLJ w Malborku gdzie w 90 minucie Pogoń prowadziła 1:0 po golu Sadowskiego. Końcówka to praktycznie kopia zeszłotygodniowego ćwierćfinału Ligi Mistrzów Malaga-Borusia.

Czytaj również:Znakomity występ Adama Thiela

W 4 doliczonych przez sędziego minutach Pomezania zdobywa 2 gole i 3 punkty zostają w Malborku. Z kolei w Sycewicach w meczu rocznika 2000 Pogoń została odprawiona 3:0 i na pocieszenie można dodać, że było to najmniejsze zwycięstwo Sparty na własnym terenie w tym sezonie. Do tej pory goście odprawiani byli z większym bagażem bramek.