Futsal. Remis Team Lębork w starciu z drużyną z ekstraklasy. Gole "Łapy" i Pietrzyka (galeria zdjęć)

Futsal. W meczu kontrolnym w ramach przygotowań do drugiego sezonu w I lidze Team Lębork zremisował w hali miejskiej 3:3 (0:0) z ekstraklasowym AZS UG Gdańsk. Mimo wielu okazji dla gospodarzy pierwsza połowa nie przyniosła goli. Za to tuż po przerwie padły szybko trzy. Wynik otworzył Piotr Łapigrowski z podania Michała Pietrzyka. Wyrównał błyskawicznie Tomasz Poźniak. Team odzyskał prowadzenie po tym, jak podanie Krzysztofa Witkowskiego zamknął Pietrzyk.Trzeci gol dla Team padł po samobójczym trafienie Michała Horbacza. Na 3-2 kontaktowego gola dla ekipy z Gdańska strzelił Poźniak. Goście wyrównali na sekundy przed końcem spotkania. W składzie Team zadebiutował przeciw kolegom z byłej drużyny Tomasz Musik. Zagrali też inni, pozyskani zawodnicy – Krzysztof Witkowski, Gracjan Miszkiewicz i bramkarz Patryk Labuda.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani