Czarownice, leśne stwory, elfy, krasnoludki czy księżniczki. Przebierzcie się, wymalujcie i przyślijcie do nas swoje zdjęcia

Już 4 i 5 sierpnia największa zaczarowana impreza w okolicy czyli Międzynarodowy Zlot Czarownic w Wicku. Jako, że zlot będzie się odbywał pod naszym patronatem zapraszamy wszystkich do udziału w naszym bajkowym konkursie. Przyślijcie do nas swoje zdjęcie w bajkowym przebraniu. Puście wodze fantazji: przebierzcie się za skrzaty, krasnoludki, sierotki Marysie, wiedźmy, księżniczki. Za każdego bajkowego stwora.

Czarownice w Wicku

A później przyślijcie nam swoje zdjęcie na adres db.lebork@prasa.gda.pl. Fotografie opublikujemy na naszej stronie internetowej www.lebork.naszemiasto.pl. Specjalne jury wybierze też najlepsze przebranie. Zwycięzca nie tylko dostanie atrakcyjną nagrodę ufundowaną przez gminę Wicko i naszą redakcję, ale też będzie miał okazję odebrać ją na scenie w czasie Międzynarodowego Zlotu Czarownic. Dostanie też zaproszenie na odwiedziny w Sea Parku. Konkurs skierowany jest do wszystkich bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Na fotografie czekamy do 22 lipca.

Czarownice znów w Wicku

Sierpniowy Zlot będzie wielką atrakcją. Zapowiedzieli się też goście z Belgii.
- W tym roku na pewno będzie ciekawie - mówi Dariusz Waleśkiewicz, wójt gminy Wicko. - Mieszkańcy zapowiadają, że przystroją bajkowo swoje posesje. Zaprezentowane będą też po raz pierwszy flagi sołeckie.

Wójt podkreśla, że zmieni się charakter święta i przemarszu:

- Nie będą to już tylko przemarsz, to będzie parada podzielona na grupy - mówi Waleśkiewicz. - Nasi mieszkańcy zapowiedzieli wykonanie specjalnych platform, jedna ma też przyjechać z Belgii. To będzie prawdziwe widowisko!
Gmina Wicko zapowiada atrakcyjne nagrody, dla tych którzy włączą się w świętowanie: za najlepiej wystrojoną posesję i pojazd można będzie wygrać -30 -calowy telewizor LCD. Będzie też nagroda za najlepsze przebranie czarownicy - tablet. Podczas Dni Gminy odbędzie się koncert Ani Wyszkoni.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

czarownica (gość)

mało tych zdjęć, jedna osoba przebrana w kilka strojów, gdzie reszta?????czyżby małe zainteresowanie...............