Zwycięski debiut Aniołów w Lęborku, ale decydujący gol dopiero w 88 minucie ZDJĘCIA

Piłka nożna. Słupska Klasa Okręgowa. 1 kolejka Po golu Filipa Tomasiewicza w 88 minucie Anioły Garczegorze, grające w roli gospodarza w Lęborku (u siebie remont stadionu), wygrały na inaugurację sezonu w Słupskiej Klasie Okręgowej z Jantarią Pobłocie (3:2). Chrobry Charbrowo przegrał u siebie 0-3 z Zawiszą Borzytuchom. Gospodarzy prowadził już trener Jacek Wiśniewski, który wrócił na ławkę, zastępując Dariusza Wrońskiego (sprawy zawodowe).

Anioły Garczegorze – Jantaria Pobłocie 3:2 (2:1)
Bramki: Mateusz Słumiński (6), Damian Formela (42), Filip Tomasiewicz (88) - Patryk Röder (21), Adrian Mielewczyk (76)
Anioły: Mayer – Smolarek (82 P. Mielewczyk), B. Tomasiewicz (46 F. Tomasiewicz), Choszcz, Setny, Czerwionka, Ł. Łapigrowski, Sidor (46 Sidor), M. Staszczuk, D. Formela, Słumiński
Jantaria: Klanczkowski - W. Klamerus (43 Wolski), Iwanicki (79 Bronk), A. Mielewczyk, Okrój, Röder, T. Kwidziński, W. Kwidziński, P. Lewiński, Krystian Stencel (76 Mateusz Klawikowski), R. Powideł