Te zmiany nie wyszły na dobre. Wysoko przegrany sparing Pogoni Lębork z GKS Przodkowo

W sobotę (17.02) w południe Pogoń podejmowała w meczu kontrolnym GKS Przodkowo, 15 drużynę III ligi. Pogoń rozpoczęła mecz z trzema testowanymi obrońcami. Wynik otworzył w 27 minucie Tomasz Tuttas. Na 0-2 podwyższył Piotr Ruszkul w 48 minucie. Między 77 a 89 minutą, kiedy trener Grzegorz Lewandowski dokonał już kilku zmian, goście jeszcze pięć razy trafili do bramki Michała Katzora.

Pogoń Lębork – GKS Przodkowo 0:7 (0:1)
Bramki: 0:1 Tomasz Tuttas (27), 0:2 Piotr Ruszkul (48), 0:3 Krzysztof Bułka (77), 0:4 Kacper Rapińczuk (83), 0:5 Krzysztof Bułka (86), 0:6 Krzysztof Bułka (88), 0:7 Kacper Rapińczuk (89)

Pogoń: Katzor – testowany (87 Miotk), Musuła, testowany, testowany (10 Janowicz, 70 Klimas), Szymański, P. Łapigrowski (87 F. Krefft), Stankiewicz (60 testowany), J. Michor (60 K. Frącek), Miszkiewicz (70 Zanewycz), Kłos (87 Kliński)

GKS: Kamola (65 Bach) - D. Górski, Robakowski, Jagiełło, Cyruk (65 Wesołowski), Rzepnikowski, Zalow (50 Matys), Bułka, testowany, Tuttas (65 J. Letniowski), Ruszkul (65 Rapińczuk)