Przed własnymi kibicami Kreft, Michalska i Parczewski brązowymi medalistami mistrzostwa Polski w karate WKF

W sobotę (10.03.2018 r.) Klub Karate Shotokan Lębork był po raz pierwszy gospodarzem Mistrzostw Polski w Karate WKF Seniorów. Na hali miejskiej w Lęborku rywalizowało 141 zawodniczek i zawodników z 38 klubów. Maciej Gębka z Wrocławskiego Klubu Sportów Azjatyckich Budokan zdobył złoto i dwa srebrne medale i znalazł się na czele klasyfikacji indywidualnej. Klasyfikację medalową wygrał właśniej wrocławski klub, które karatecy zdobyli 4 złote, 6 srebrnych i brązowy medal. Drugie miejsce zajął Bodaikan Szczecin (3-1-4), a trzecie Harasuto Łódź (3-0-3). Z Klubu Karate Shotokan Lębork brązowy medal w kumite indywidualnym seniorek -50 kg zdobyła Agnieszka Kreft. Na trzecim miejscu podium stanęła też Magda Michalska w kumite indywidualnym -55 kg. Trzeci brąz wywalczył Michał Parczewski w kumite -67 kg.