Pogoń Lębork remisuje we Władysławowie 1:1 ZDJĘCIA

Roman Kościelniak
MKS Władysławowo - Pogoń Lębork 1:1
MKS Władysławowo - Pogoń Lębork 1:1 Piotr Niemkiewicz
Pogoń Lębork w meczu czwartej ligi remisuje we Władysławowie w tamtejszym MKS-em 1:1. Wyrównującego gola strzelił w ostatnich minutach doliczonego czasu meczu Wojciech Musuła.

Pogoń Lębork w jedenastej kolejce czwartej ligi w wyjazdowym meczu zmierzyła się z MKS-em Władysławowo. Od początku spotkania zespół z Lęborka dominował na boisku. Jednak zawodnikom Pogoni nie udało się trafić do bramki gospodarzy. Pierwsza część meczu zakończyła się bezbramkowym remisem.

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił. Zespół gości częstymi atakami potwierdzał swoja dominację. Coraz częściej gospodarze próbowali szukać szansy na zmianę wyniku. W 84 minucie napastnik miejscowych - Przemysław Szymański - trafił do bramki Pogoni.

ZOBACZ więcej zdjęć oraz film z meczu we Władysławowie

Zespół z Lęborka zdoła wyrównać w 91 minucie spotkania. Piłkę do siatki skierował Wojciech Musuła.

Pojedynek MKS-u Władysławowo z Pogonią Lębork został potraktowany jako mecz podwyższonego ryzyka. Kibicom Pogoni przez całą drogę do Władysławowa i z powrotem oraz na stadionie towarzyszyli policjanci.