Piłka nożna. W Dzierzgoniu po golach Wesserlinga, Słowińskiego i Szałka Pogoń wygrała z Powiślem

Piłka nożna. IV liga. W 14 kolejce IV ligi Powiśle uległo u siebie Pogoni 0-3. Przez ponad godzinę nieliczni kibice nie zobaczyli goli, ale ostatnia faza meczu przyniosła ich aż trzy i co najważniejsze wszystkie strzelili piłkarze Pogoni. W 64 minucie prowadzenie Pogoni dał rezerwowy Mateusz Wesserling. W 70 minucie podwyższył Fabian Słowiński. W 76 minucie szansy na bramkę kontaktową nie wykorzystał z 11 metrów po faulu Szlagi Michał Gajewski. Trzy punkty dla Pogoni przypieczętował w 82 minucie Michał Szałek. Wyjazdowy mecz Pogoń rozpoczęła w składzie: Szlaga - K. Frącek, Musuła,Szałek, Byczkowski (77 Nowakowski), P. Łapigrowski, Szymański (61 Miszkiewicz), Witkowski (60 Stankiewicz), Kłos (61 Wesserling), Klimas, Słowiński Z powodu złego stanu boiska mecz Aniołów Garczegorze z Jaguarem Gdańsk został odwołany, podobnie jak spotkania Cartusii Kartuzy z Gedanią Gdańsk i GKS-u Kolbudy ze Stolemem Gniewino.