Piłka nożna. Pogoń Lębork podejmie dziś w sparingu mocnego rywala. To beniaminek III ligi

Dziś (08.07, godz.) na stadionie miejskim w Lęborku Pogoń rozegra drugi sparing. Rywalem będzie beniaminek III ligi GKS Przodkowo. Początek spotkania o godz. 18.30.

Goście jak do tej pory rozegrali 4 gry kontrolne, notując wyniki: GKS – Jaguar (IV liga) 2:2, GKS – GKS Kowale (IV liga) 7:0, GKS – Concordia Elbląg (III liga) 4:0 i Radunia Stężyca (III liga) – GKS 3:3.

Od sobotniego (04.07) meczu z KTS-K Wikęd w Luzinie drużyna Pogoni Lębork rozpoczęła sprawdzanie formy i testowanych zawodników w bramce i ataku. W obu drużynach zagrali testowani zawodnicy. W Pogoni to byli bramkarz i napastnik. Napastnik strzelił wyrównującą bramkę (po asyście Atanackovicia), a bramkarz został po przerwie pokonany z rzutu karnego. Wśród gości szansę pokazania się otrzymało 7 zawodników młodzieżowych.

KTS-K Wikęd Luzino - Pogoń Lębork 3:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Dawid Zadrowski (25), 1:1 testowany (38), 2:1 Zadrowski (43), 3:1 Zadrowski (52 - karny)
Wikęd: Testowany - Borski, Kowalski, Lisowski, Michał Kożyczkowski - Zadrowski, Regulski, Wicon, testowany - Mienik - Opłatkowski. Po przerwie zagrali: Czoska, Maciej Kożyczkowski, Droździel, Michałek, Selonke, Siebert. Trener Tomasz Broner
Pogoń: Patryk Labuda (46 testowany) - Janowicz, Kostuch, Kochanek, Kozerkiewicz (46 Okrój), Musuła (46 Dobek), Atanacković (46 Choszcz), Kwaśnik (46 Miotk), Miszkiewicz (75 Andrzejczak), Iwański (46 Krefft - 70 Wiśniewski), testowany (60 Stenka). Trener Waldemar Walkusz