Anioły walczyły do końca, ale Pogoń dowiozła zwycięstwo w derbach (galeria z boiska i trybun)

Piłka nożna. IV liga. Jak na derby przystało mecz między Pogonią Lębork i Aniołami Garczegorze trzymał kibiców w napięciu do ostatniego gwizdka. Po pierwszej, bezbramkowej połowie Pogoń za sprawą Słowińskiego objęła prowadzenie w 47 minucie. Ten sam zawodnik wykorzystał błąd bramkarza Aniołów w 64 minucie i gospodarze prowadzili już 2-0. Po kontaktowym golu Łukasza Łapigrowskiego Anioły dostały skrzydeł i do ostatnich sekund walczyły o punkt. Kilka razy goście byli blisko, ale ostatecznie trzy punkty zostały w Lęborku.

Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 2:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Fabian Słowiński (47), 2:0 Słowiński (64), 2:1 Łukasz Łapigrowski (68)

Pogoń: Szlaga - K.Frącek (Klimas), Szałek, Nowakowski (72 Kłos), P. Łapigrowski - Wessserling, Miszkiewicz - Witkowski, Słowiński (90+3 Janowicz), Krefft - Madziąg (60 Stankiewicz)

Anioły: Czekirda - Narewski, Żółć (56 Fudala), Drzazgowski, Choszcz - Czerwionka (56 A. Kwiatkowski), M. Staszczuk, Sidor (46 Piotrowski), Ł. Łapigrowski, Smolarek - Sumiński