W Garczegorzu derby dla Pogoni Lębork! Na gole Iwańskiego i Michora odpowiedział z Aniołów tylko Słumiński

W 18 kolejce, kończącej pierwszą rundę rozgrywek w IV lidze, derbowy pojedynek stoczyły w Garczegorzu drużyny Aniołów i Pogoni Lębork. W 43 minucie składną akcję Pogoni wykończył ze spokojem Przemysław Iwański i prowadzeniem gości zakończyła się pierwsza połowa. W 57 minucie prowadzenie gości podwyższył Jakub Michor mocnym uderzeniem pod poprzeczkę. Gospodarze ruszyli do odrabiania strat i w 64 minucie Mateusz Słumiński zdobył kontaktową bramkę. Więcej goli nie padło. Na półmetku rozgrywek Pogoń ma 4 punkty więcej od Aniołów i zajmuje 14 miejsce. Garczegorzanie z 12 punktami zamykają tabelę IV ligi.

Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork 1:2 (0:1)
Bramki:**0:1 Przemysław Iwański (43), 0:2 Jakub Michor (57), 1:2 Mateusz Słumiński (64) Anioły: Wojtowicz - Narewski, Drzazgowski, Ł. Łapigrowski, Trawiński - D. Formela (85 F. Tomasiewicz), M. Staszczuk, Sidor (62 Stanischewski), Smolarek (kapitan), Karpiński (62 B. Tomasiewicz), Słumiński. Trener Tadeusz Wanat junior Pogoń:** Patryk Labuda - Kliński, Szymański, Nowakowski, Kochanek - J. Michor (90+3 Miotk), Musuła (kapitan), Janowicz, Węgliński (81 Stankiewicz), Iwański (85 Atanacković), Miszkiewicz (90 Bigus). Trener Waldemar Walkusz