reklama

W Dzień Edukacji Narodowej burmistrz nagrodził uczniów, nauczycieli i dyrektorów ZDJĘCIA

Marcin Kapela
Marcin Kapela
Zaktualizowano 
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Sali Rajców ratusza miejskiego w Lęborku burmistrz Witold Namyślak nagrodził i wyróżnił uczniów, nauczycieli i dyrektorów szkół i przedszkoli.

Burmistrz Miasta Lęborka, na podstawie Uchwały Nr XXVII-460/2013 Rady Miejskiej w Lęborku z dnia 20 czerwca 2013 r. w sprawie przyjęcia lęborskiego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży, przyznał nagrody i wyróżnienia, wręczone podczas uroczystego spotkania oświatowego z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Lista osób nagrodzonych nagrodą i wyróżnieniem Burmistrza Miasta Lęborka w roku 2019.

DZIEDZINA: NAUKA

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA

NAGRODA GŁÓWNA - PIOTR KĄKOL - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA

- ŁUKASZ STECIUK - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

- MICHAŁ SADKOWSKI - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

- MATEUSZ KAMIENIECKI - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

- PAWEŁ KALINOWSKI - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Lęborku

- MACIEJ BARANOWSKI - Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa w Lęborku

KATEGORIA: GIMNAZJUM

NAGRODA GŁÓWNA - MAGDALENA NAWROT - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA

- ZACHARIASZ JAŻDŻEWSKI - Społeczne Gimnazjum Językowe LTO w Lęborku

- AMELIA GOŁĘBIOWSKA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

- PAULA SYNOWIEC - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

- WIKTORIA POTOCZNA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

- OLGA SZREDER - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

- KORNELIA JAKSZTA - Społeczne Gimnazjum Językowe LTO w Lęborku

- MATEUSZ TARKOWSKI - Społeczne Gimnazjum Językowe LTO w Lęborku

KATEGORIA: SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

NAGRODA GŁÓWNA - ARTUR KAMIENIECKI – III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

WYRÓŻNIENIA

- PRZEMYSŁAW JĘDRZEJCZYK – Zespół Szkół Mechaniczno- Informatycznych w Lęborku

- TOMASZ HELT – Zespół Szkół Mechaniczno- Informatycznych w Lęborku

- JAKUB WROŃSKI – Zespół Szkół Mechaniczno- Informatycznych w Lęborku

KATEGORIA: SZKOŁA WYŻSZA

NAGRODA GŁÓWNA – nie przyznano

WYRÓŻNIENIA

- KAROLINA FORMELA – Politechnika Koszalińska

- PATRYCJA NADOLSKA– Akademia Pomorska w Słupsku

- MICHAŁ ŚMIECHOWSKI – Uniwersytet Warszawski

- AGATA KNURA– Gdański Uniwersytet Medyczny

DZIEDZINA: SPORT

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA

NAGRODA GŁÓWNA - ALEKSANDRA KLIMIK - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA

- HANNA RUTECKA – Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa w Lęborku

- JONATAN JAŻDŻEWSKI - Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa w Lęborku

- MARIA BARANOWSKI – Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa w Lęborku

- IGOR ZAGOŻDŻAN - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Lęborku

- MICHAŁ GAJDUS - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lęborku

- NATALIA ZŁOCH - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

- WERONIKA KLEJNA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

- OLIWIA GOŁĄBOWICZ - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

- FRANCISZEK JABŁONOWSKI - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

- HANNA WALKUSZ - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lęborku

- AGNIESZKA RZEPKA - Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa w Lęborku

- MAGDALENA SZYMAŃSKA – Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Lęborku

- DAMIAN ABCZYŃSKI - Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Lęborku

- OLIWIA JACKOWSKA - Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Lęborku

- MARTA BEDNARZ - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

KATEGORIA: GIMNAZJUM

NAGRODA GŁÓWNA - FILIP LEWANDOWSKI - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA

- MATEUSZ BOBRUCKI – Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Lęborku

- JAKUB KOZŁOWSKI– Społeczne Gimnazjum Językowe LTO w Lęborku

KATEGORIA: SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

NAGRODA GŁÓWNA - nie przyznano

WYRÓŻNIENIA

- WIKTORIA NACZK – Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lęborku

- KAJA POBŁOCKA – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Lęborku

DZIEDZINA: SZTUKA I KULTURA

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA

NAGRODA GŁÓWNA - TOMASZ SPOCZYŃSKI - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA

- CARLA HRYCYK
- Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

- TATIANA MORARI - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Lęborku

- JOANNA DAWIDOWSKA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

- EWA RACZYŃSKA- Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

- MARIA FORMELA - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lęborku

- OLIWIA WÓJCIK - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku

- BLANKA SIENKIEWICZ - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lęborku

- PATRYCJA PRZYCHODA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

- MAJA TUTAKOWSKA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

KATEGORIA: GIMNAZJUM

NAGRODA GŁÓWNA - BOJKE WIKTORIA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA

- IGOR ROPELA – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

- ROKSANA PILARSKA – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3