Rozkład jazdy autobusów kursujących na dodatkowych liniach w dzień Wszystkich Świętych.
Linia specjalna „S” Pl. Piastowski – Sportowa - Cmentarz
PL. PIASTOWSKI– al. Wolności – Dworcowa – Warszawska – Wojska Polskiego – Sportowa – Mieszka I – CMENTARZ
PL. PIASTOWSKI: 7.30, od 8:00 co 15 minut do godz. 15.40, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00, 18.30.
CMENTARZ:
7.45, od 8:15 co 15 minut do godz. 16.00, 16.20, 16.50, 17.20, 17.50, 18.20, 19.00.
Linia specjalna „C” Lubelska - Cmentarz
LUBELSKA –Topolowa – Czołgistów - Armii Krajowej–Legionów Polskich–Traugutta- Wojska Polskiego –Słupska–Łasaka–Sportowa Kościół– Mieszka I - CMENTARZ
Lubelska: 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00.
CMENTARZ – Mieszka I - Sportowa Kościół – Łasaka- Wojska Polskiego –– Traugutta - Legionów Polskich – Czołgistów – Komuny Paryskiej - Kanałowa - LUBELSKA
CMENTARZ: 9.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30.
UWAGA: Linia specjalna „C” nie będzie obsługiwała przystanku Sportowa – pętla.
Cena biletu: normalny: 3,00 zł, ulgowy ustawowy - 1,50 zł, ulgowy lokalny – 1,90 zł.
Bilet u kierowcy: karnet czteroprzejazdowy.
Na cmentarz kursują także linie nr 2 i nr 4, według niedzielnego rozkładu jazdy:
Michał Pietrzak - Niedźwiedź włamał się po smalec w Dol. Strążyskiej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?