MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Powołania na dyrektorów lęborskich placówek oświatowych. Zdecydowały konkursy

opr.Rog.
starostwo powiatowe Lębork
Hanna Janczak, Danuta Rybak i Tomasz Tutak otrzymali w środowe popołudnie akty powołania na stanowiska dyrektorów w efekcie przeprowadzonych konkursów na te stanowiska.

Nowo powołani dyrektorzy sprawowali swoje funkcje również dotychczas:Hanna Janczak kierowała Zespołem Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu, Danuta Rybak Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym, zaś Tomasz Tutak Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Lęborku.

Ponowne powołania na wcześniej zajmowane stanowiska potwierdzają uzyskane do tej pory rezultaty i osiągnięcia na pełnionych stanowiskach. W procesie konkursowym, kandydaci przedstawili także plany rozwojowe placówek oświatowych, które zyskały uznanie komisji konkursowej. Kandydatów oceniała 12-osobowa komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli powiatu - jako organu prowadzącego, jednostki nadzoru pedagogicznego, czyli kuratorium, a także przedstawicieli rad pedagogicznych, rad rodziców i związków zawodowych. Wybór dokonany przez komisję konkursową następnie zatwierdził Zarząd Powiatu Lęborskiego.

-informuje lęborskie starostwo.

Gratulacje dla komendanta PSP w Lęborku

Wraz z dyrektorami, gratulacje z okazji powołania otrzymał również bryg. Leszek Formela, dotychczas, od stycznia pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku. 8 kwietnia br. w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Gdańsku bryg. L. Formela otrzymał oficjalne powołanie na stanowisko z rąk st. bryg. Jacka Niewęgłowskiego, Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Nowo powołany komendant to doświadczony dowódca, który w służbie przeszedł wszystkie stopnie zawodowego awansu, tuż przed objęciem obowiązków w lęborskiej komendzie PSP, sprawując funkcję zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Kartuzach.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zamieszki przez pokaz Louis Vuitton

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na lebork.naszemiasto.pl Nasze Miasto