Pogoń Lębork pokonała w sparingowym spotkaniu Start Miastko 5:2

źródło: Pogoń Lębork
Pogoń Lębork zagrała nie tylko skutecznie, ale też przyjemnie dla oka. Przeciwnikiem ekipy trenera Waldemara Walkusza była aktualnie trzecia drużyna słupskiej V ligi Start Miastko.

Wynik szybko tworzył w 5 minucie gry uderzeniem na dalszy słupek Artur Formela. Chwilę później z głowy podwyższył Szymon Pawlik. Bramkę kontaktową po rzucie karnym goście zdobyli w 30 minucie po uderzeniu Krzysztofa Guzowskiego. Pogoniści kontrolowali przez 90 minut przebieg gry czego dowodem była m.in. kolejna bramka w 34 minucie Pawlika.
W przerwie na boisku pojawiło się w drużynie Pogoni wielu nowych zawodników w tym znany niegdyś z występów w czasach 3 ligi w Lęborku Marcin Kajca. Pozytywnie zagrało też dwóch testowanych graczy.
Po zmianie stron doświadczony Krzysztof Bryndal celnie uderza dla Startu. Na 4:2 strzela powracający po zabiegu Damian Formela. Wynik 5:2 ustala w 77 minucie testowany zawodnik.

Pogoń Lębork – Start Miastko 5:2 (3:1)
bramki: 1:0 A. Formela (‘5), 2:0 Pawlik (’12), 2:1 Guzowski (’30 k.), 3:1 Pawlik (’34), 3:2 Bryndal (’57), 4:2 D. Formela (’72), 5:2 Testowany (’77)
Pogoń: Smolak (’30 Petrus, ‘60 Kolke) – Okrój (’60 Wiśniewski), Musuła, Kozerkiewicz (’60 Kajca), Raulin, Wojda (’46 Miotk), Piór (’46 Siłkowski), testowany, Kwaśnik (’46 testowany), A. Formela (’46 Atanakcović), Pawlik (’46 D. Formela)