Piłka nożna. W Pucharze Polski do przerwy 1:0 dla Pogoni Lębork. Po przerwie jeszcze 5 goli, a mogło być więcej

W 1/4 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim Pogoń Lębork (IV liga) podejmowała w sobotnie południe (18.07) III-ligową Radunię Stężyca. W 29 minucie gospodarze objęli prowadzenie, kiedy akcję sfinalizował Przemysław Kostuch. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, ale po przerwie goście szybko wyrównali a potem podwyższyli prowadzenie i skończyło się na 1:5. W 76 minucie rozmiary porażki miał szansę zmniejszyć Kostuch, ale nie wykorzystał karnego. Do półfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim awansowała Radunia Stężyca. Na meczu obecny był Radosław Michalski, prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Po przerwie goście za sprawą Pawła Wojowskiego najpierw wyrównali (48 minuta), a w 57 minucie objęli prowadzenie po golu Radosława Stępnia. Pięć minut później na 1:3 podwyższył Dawid Cempa. W 64 minucie było już 1:4 po golu Pawła Wojowskiego. W 76 minucie rozmiary porażki miał szansę zmniejszyć Kostuch, ale nie wykorzystał karnego. Wynik na 1:5 został ustalony w 81 minucie przez Zająca.

Pucharowy mecz z Radunią Pogoń rozpoczęła w składzie: Patryk Labuda - Janowicz, Kostuch, Musuła, Kochanek - Kozerkiewicz, Dobek, Miszkiewicz, Iwański, Atanacković, A. Formela

Skład Raduni: Tułowiecki - Kopania, Iwanowski, Murawski, R. Kosznik, Deja, F. Burkhardt, R. Stępień, Wojowski, Retlewski, Cempa