Piłka nożna. Anioły wygrywały już dwoma golami, ale Pogoń nie dała za wygraną.

W IV-ligowych derbach powiatu lęborskiego Anioły Garczegorze podejmowały w Bożympolu Wielkim Pogoń Lębork. Anioły prowadziły po golach Filipa Tomasiewicza w 16 minucie i Mateusza Słumińskiego w 31 minucie, ale po przerwie Damian Wojda strzelił kontaktowego gola w 63 minucie a potem wyrównał w 70 minucie. To była ostatnia kolejka pierwszej części sezonu. Pogoń z 26 punktami zajęła 12 miejsce, Anioły z 21 punktami 15 miejsce i obie nasze drużyny skazane są na grę w grupie spadkowej.

IV liga, 21 kolejka, 02.04.2022, godz. 13, Bożepole Wielkie
ANIOŁY GARCZEGORZE - POGOŃ LĘBORK 2:2 (2:0)
Bramki: 1:0 Filip Tomasiewicz (16), 2:0 Mateusz Słumiński (31), 2:1 Damian Wojda (63), 2:2 Damian Wojda (70)
Anioły: Mayer - B. Tomasiewicz, Drzazgowski, Ł. Łapigrowski, Narewski, Bornowski, M. Staszczuk, F. Tomasiewicz, Smolarek, H. Syldatk (80 K. Wojda), Słumiński. Trener Tadeusz Wanat jr
Pogoń: Smolak - Raulin (46 D. Formela), Siłkowski, Musuła, Iwański, Dettlaff, Piór (46 Kozerkiewicz), Kwaśnik (61 Kajca), Sz. Pawlik (75 Miotk), D. Wojda (90+2 Janowicz), A. Formela. Trener Waldemar Walkusz
Żółte kartki: H. Syldatk, Słumiński, Ł. Łapigrowski, Drzazgowski - D. Wojda
Sędziowie: Skwiot oraz Borawski i Glazik