Lębork: Pogoń wygrała sparing z Wikędem Kębłowo

MK
W ósmym meczu kontrolnym (pierwszym na naturalnym boisku) IV-ligowa Pogoń wygrała w Lęborku 2-0 z Wikędem Kębłowo.

Do bramki 10. drużyny I grupy gdańskiej klasy okręgowej trafił po 30 minutach Kacper Markowski, finalizując długie podanie z własnej połowy Grzegorza Gruchały oraz Artur Mańka z karnego, podyktowanego za faul na Bartoszu Żmudzkim.Czytaj również: Pogoń pokonała SławęCzytaj również: Anioły najlepsze w hali

Goście najlepszą sytuację mięli w 13 minucie, kiedy po prostopadłym podaniu i strzale piłka o centymetry minęła słupek. Na bocznej murawie lęborskiego stadionu zagrało 4 pozyskanych zawodników (Ulanowski, Basiński, Beyl i Gruchała) oraz testowany bramkarz. Zabrakło jeszcze wypożyczonego z Gryfa Wejherowo obrońcy Pawła Sobczyńskiego.

Skład Pogoni: testowany bramkarz - Smolarek II (46 Ulanowski), Jasiński, Godlewski, Kołucki (54 B.Żmudzki) - Basiński, Witkowski (70 Haraszczuk), Beyl, Mańka - Gruchała - Markowski (70 Stankiewicz)