Futsal. W Team Lębork duży niedosyt po remisie w Lesznie. W środę puchar w Świeciu

Archiwum LSSS Team Lębork
Prowadząc 3-1 do przerwy w Lesznie drużyna Team Lębork pozwoliła gospodarzom na odrobienie strat i wyjście na prowadzenie w 35 minucie. Remis zapewnił gościom reprezentant Polski Mateusz Madziąg, strzelając gola na wagę punktu w 37 minucie. W środę (24.02) pucharowy mecz 1/8 w Świeciu.

Gdyby drużyna Team Lębork wygrała w Lesznie, to zbliżyłaby się na jeden punkt do swoich niedzielnych rywali. Stąd duży niedosyt, z jakim piłkarze i trenerzy wracali do Lęborka.

- Czujemy bardzo duży niedosyt

- rozpoczyna podsumowanie trener Wojciech Pięta.

- Kolejny raz nie potrafimy utrzymać jakości gry z pierwszej polowy. Błędy, które się nam przytrafiły na tym poziomie nie powinny mieć miejsca. Dużo pracujemy i rozmawiamy na temat koncentracji, realizacji założeń meczowych, ale w dalszym ciągu są przestoje. Po straconej bramce na 3-2 moi zawodnicy stworzyli sobie 4-5 sytuacji z których powinniśmy wykorzystać chociaż jedną i uspokoić mecz. Zamiast tego tracimy dwie i musimy gonić wynik. Strzelenie bramki przez Mateusza na remis w tej sytuacji cieszy.

GI Malepszy Futsal Leszno - LSSS Team Lębork 4:4 (1:3)
Bramki: 0:1 Eric Tabares (2), 1:1 Piotr Pietruszko (3), 1:2 Lucas Bonifacio (12), 1:3 Piotr Łapigrowski (15), 2:3 Sebastian Wojciechowski (22), 3:3 Michał Bartnicki (33), 4:3 Mateusz Lisowski (35), 4:4 Mateusz Madziąg (37)

GI Malepszy Futsal: Charrier - Lisnychenko, Bartnicki, Lisowski, Niedźwiecki. Rezerwowi: Długosz (bramkarz), Olszak, Konopacki, Siecla, Molicki, Pietruszko, Wojciechowski, Radliński. Trener Tomasz Trznadel
LSSS Team: Czekirda - Madziąg, Michał Choszcz, Tabares, Bonifacio. Rezerwowi: Zelma (bramkarz), Kolesnik, Andre, Piotr Łapigrowski, Gniba, Narewski, Lange. Trener Wojciech Pięta
Żółte kartki: Bartnicki, Molicki, Wojciechowski (dwie) - Andre
Czerwona kartka: Wojciechowski (39 minuta - w konsekwencji dwóch żółtych)
Sędziowie: Sławomir Steczko (Kraków), Piotr Koloczek (Zabrze), Robert Pawlicki (Poznań), Michał Waskowski (Komorniki)

Pozostałe wyniki 23 kolejki: KS Constract - KS Acana Orzeł Futsal 3:1 (2:1)(Martins de Souza 4 i 15, Da Silva Pereira 26 - Opatowski 5), GSF - MOKS Słoneczny Stok 6:8 (4:4)(Pasierb 13, Zatović 14, 16 i 20, Marton 22, Hiszpański 28 - Prolejko 13, Dzierzgowski 13, 29 i 31, Skiepko 14 i 27, Kożuszkiewicz 15, Osypiuk 38), Dreman Futsal Opole - SP Clearex-Sport 2:4 (2:1)(Loureiro Chuva 6, Grzywa 18 - Leszczak 18, Wędzony 33 i 38, Rotuski 37), AZS UW - Red Dragons 2:2 (0:2)(Lifanov 22, Pikiewicz 36 - Sobalczyk (2 - samob., Hoły 19), AZS UŚ - FC Reiter 0:2 (0:1)(Spychalski 19, M. Wojciechowski 37), ZKS Gatta - Rekord 0:5 walkower, Fit-Morning Gredar Futsal - Red Devils 27.02