Dobry start Hanny Walkusz z Meyn Solexu Lębork w Mistrzostwach Polski Juniorów 16-letnich

Robert Gębuś
Hanna Walkusz z Meyn Solexu Lębork popłynęła w finale 50 m. stylem grzbietowym podczas Letnich Mistrzostw Polski Juniorów 16-letnich na 50- metrowej pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dobrze spiasała się także na dystansach 100 m. i 200 m. stylem grzbietowym. W zawodach rywalizowało 360 pływaków ze 110 klubów.

Wysokie umiejętności potwierdziła pływaczka UKS Jedynka Meyn Solex Lębork, Hanna Walkusz. W wyścigu finałowym na dystansie 50 m. stylem grzbietowym zajęła 8 miejsce z wynikiem 0:31,34.

Na 100 m. stylem grzbietowym Hania zajęła 12 miejsce z czasem 1:08,44. Na dystansie 200 m. stylem grzbietowym lęborska pływaczka została sklasyfikowana na 16 miejscu z czasem 2:30,31.