Biegi. Głogowski drugi, Dobrowolski czwarty w mistrzostwach Polski w półmaratonie

Dziś, 4 września o godzinie 8:30 w Bydgoszczy stanęli na starcie zawodnicy rywalizujący w 29. PZLA Mistrzostwach Polski w Półmaratonie. Na starcie stanęło dwóch reprezentantów UKS Ekonomika-Maratończyka Lębork. Na podstawie póki co jeszcze nieoficjalnych wyników mistrzem Polski został z czasem 01:04:58 Adam Nowicki z MKL Szczecin. Srebrny medal wywalczył Adam Głogowski z lęborskiego klubu - 01:05:30, a czwarty był jego klubowy kolega Emil Dobrowolski - 01:05:45. Trzecie miejsce zajął Damian Kabat z WMLKS Pomorze Stargard - 01:05:45. To była też walka o awans do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w półmaratonie