4 urodziny Łeba Parku. 1000 zł do wygrania w konkursie!

Redakcja
4 urodziny Łeba Parku.  1000 zł do wygrania w konkursie!
4 urodziny Łeba Parku. 1000 zł do wygrania w konkursie!
Urodziny Łeba Parku. 4 urodziny Rodzinnego Parku Rozrywki Łeba Park już 1 września – największy w Polsce Sejsmozaur czeka na imię!!!

1 września zapraszamy wszystkich małych i dużych wielbicieli dobrej zabawy na niezwykłą imprezę.

Rodzinny Park Rozrywki - Łeba Park będzie obchodził swoje 4 urodziny. Z tej okazji Dinozaury oraz wszystkie bajkowe postaci mieszkające w parku wyprawiają mega wypasioną imprezę i zapraszają niezliczoną ilość Gości, którymi możecie być również Wy.

Dino Piekarz upiecze na tę okazję mega ogromny tort w kształcie Dinozaura, którym poczęstujemy wszystkich Gości. Najmłodsi uczestnicy urodzin otrzymają medale przyjaciół parku zaś Ci, którzy przybędą na urodziny w przebraniach wezmą udział w konkursie na najciekawszy kostium.

Z okazji urodzin wiele atrakcji w parku będzie wyjątkowo tego dnia nieodpłatnie: min. pływanie tratwami, przejazdy pojazdami Flinstonów, przejażdżki na koniu i kucyku, strzelanie z łuku, strzelanie z wiatrówki, atrakcje wioski indiańskiej.

Urodziny Łeba Parku

W programie urodzin jak zawsze mnóstwo atrakcji: przedstawienia teatralne, odjazdowa gra terenowa” Indiana Jones” z super nagrodami, maraton Zumba, balonowe prezenty, mega wielkie bańki mydlane, tatuaże zmywalne, pieczenie dinociasteczek.

Kino w Łebie w cyfrowej jakości
I oczywiście zwiedzanie największego w Polsce Rodzinnego Parku Rozrywki . Przepięknie położony na obszarze blisko 20 ha. W otoczeniu lasów, stawów, trzęsawisk i naturalnej przyrody, licznymi szlakami poznajemy poszczególne okresy z dziejów Ziemi. Podczas spaceru ścieżkami, mostami i kładkami poprzez trzciny obcujemy z dziesiątkami gadów, a wśród nich dwa kolosy Seismosaurus mający 45 metrów długości i jedyny w Polsce Brachiosaurus z wysokością 13 metrów. ŁEBA PARK daje jedyną możliwość goszczenia w pradawnej chacie oraz w grotach przedstawiających życie i pochówek Neandertalczyków. Zapraszamy też do Mini ZOO

- To już nasze 4 urodziny. W zeszłym roku nasze urodziny obchodziliśmy razem z tysiącami Gości i mamy nadzieje, że w tym roku ustanowimy nowy rekord. Zapraszamy do spędzenia z nami całego dnia wypełnionego po brzegi zabawą. Przygotowaliśmy mnóstwo gratisowych atrakcji, upominków i niespodzianek oraz pyszny poczęstunek. Na pewno nikt nie wyjedzie od nas z pustymi rękami. Tego dnia dzieci do lat 12 nie płacą za bilety- zaprasza kierownik produkcji imprezy Anna Gołębiowska-Rusak

Miejsce imprezy : Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park ul. Kolonijna 24 Nowęcin k. Łeby.
Data: 1 września godz. 09.00-19.00.

Tylko tego dnia dzieci do lat 12 wchodzą gratis.

Urodziny Łeba Parku. Uwaga konkurs:

Szukamy imienia dla najlepszego kolegi Łebusia Wydmozaurusa.

W tym roku ogłaszamy konkurs na imię dla największego Sejsmozaura w Polsce. W konkursie mogą wziąć udział dzieci do lat 12. Każda osoba może przysłać 1 propozycję imienia. Swoją propozycje należy przesłać na adres mailowy [email protected] do 30 sierpnia godziny 10.00.
4 urodziny Łeba Parku. 1000 zł do wygrania w konkursie!**Komisja oceniająca wybierze zwycięzcę oraz 10 wyróżnionych. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 1000 zł , osoby wyróżnione nagrody rzeczowe**. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną podczas Urodzin Parku w dniu 1 września. Przed postacią Sejsmozaura umieszczona zostanie tabliczka z imieniem i nazwiskiem pomysłodawcy. Odbiór nagrody tylko osobiście w dniu Urodzin. Prosimy o podanie imienia , nazwiska , adresu , numeru tel. kontaktowego, adres mailowy.

Mniej wina w Europie

Wideo

Dodaj ogłoszenie