Mundurowi grali

hk
W hali sportowej Gimnazjum w Cewicach odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych. Gospodarzami turnieju była 30. Eskadra Lotnicza oraz 44. Baza Lotnicza w Siemirowicach.

Drużyny grały systemem każdy z każdym. Zwycięzcą zawodów został zespół 44 Bazy Lotniczej z wynikiem 13 pkt, II miejsce zajęła Komenda Powiatowa Policji z Lęborka, uzyskując 11 pkt, III miejsce - Straż Graniczna z Łeby - 11 pkt.
Królem strzelców (4 bramki) został Mirosław Cyrson z PSP w Bytowie, a najlepszym bramkarzem został Waldemar Ptaszek z KPP w Lęborku. Puchary i dyplomy zostały wręczone przez Grzegorza Palasza, wójta Gminy w Cewicach oraz kmdr.

Reginalda Jelińskiego i kmdr. por. Waldemara Kilarskiego, dowódców jednostek wojskowych z Siemirowic.
Następny turniej odbędzie się w styczniu 2004 roku w Cewicach, a organizatorami będą PSP i KPP z Lęborka.
Pozostałe wyniki: IV miejsce - Państwowa Straż Pożarna z Bytowa - 10 pkt, V miejsce PSP Lębork - 9 pkt, VI BOT Lębork - 8 pkt, VII miejsce - EL z Siemirowic - 6 pkt, VIII miejsce - KPP z Bytowa 3 pkt.

Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny