Zespół Finess

avatarZespół Finess

Lębork
Zespół Finess powstał na początku roku 2011 i już w marcu zdobył Grand Prix Przeglądu Kapel Dancingowych Miastko 2011r.Zespół gra w składzie trzyosobowym i nie tylko.Muzyka,którą gramy to mieszanka różnych rytmów i znanych melodii, które poruszą każdego do tańca, to podróż przez lata 60,70,80,90 po najnowsze przeboje.Gramy na weselach, dancingach,i wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych i plenerowych.Nasze demo można znaleźć na (planujemywesele.pl finess)ZAPRASZAMY!!!

wesele Zespół "Finess"

2013-10-16 19:09:29

Zespół"Finess"powstał na początku roku 2011 i już w marcu zdobył "Grand Prix"Przeglądu Kapel Dancingowych Miastko 2011r.Zespół gra w składzie trzyosobowym i nie tylko.Muzyka,którą gramy to mieszanka różnych rytmów i znanych melodii, które poruszą każdego do tańca, to podróż przez lata 60,70,80,90 po najnowsze przeboje.Gramy na weselach, dancingach,i wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych i plenerowych.Nasze demo można znaleźć na (planujemywesele.pl finess) Zapraszamy!!!

Jesteś na profilu Zespół Finess - stronie mieszkańca miasta Lębork. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj