Relaks za miastem, na Wielkiej Koncertowej Majówce. .

2014-05-15 22:23:13

Może warto na chwilę wyrwać się z miejskiego zgiełku i spędzić miło czas na łonie natury, w otoczeniu kwitnących kasztanów. Zachęcamy do odwiedzenia restauracji Kasztanowy Gościniec w Strzebielinku k. Gniewina. Kompleks składa się z sali bankietowej i restauracji oraz pokoi gościnnych. Rafał Fetta od samego początku swojej działalności postawił na jakość, co zaowocowało zdobyciem pierwszego miejsca w plebiscycie „Najlepszy Lokal Powiatu Wejherowskiego”, organizowanym przez naszemiasto.pl.

Restauracja systematycznie organizuje różnego rodzaju imprezy i festyny.
W dn. 25 maja 2014 Kasztanowy Gościniec oraz Fundacja Dzieciom „Program Zdążyć z Pomocą” organizują "Wielką Koncertową Majówkę" połączoną z IV edycją imprezy charytatywnej "Zdążyć z Pomocą". W programie mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci i dorosłych oraz występy wielu znanych zespołów muzycznych, między innymi takich jak: Drossel, Farba, Limith .

Patroni medialni: Dziennik Bałtycki, Ekspres Powiatu, Telewizja TTM, Telewizja Chopin, Nadmorska Grupa Medialna, Radio Kaszebe i Radio NORDAFM.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i miłego spędzenia czasu.
Szczegóły tel. 667 910 690

Jesteś na profilu agnieszka.reszke - stronie mieszkańca miasta Wejherowo. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj