Razem o łupkach - IV spotkanie w Starostwie Powiatowym w Rypinie - 21 stycznia 2014 r.

2014-01-10 10:07:07

We wtorek, 21 stycznia 2014 o godz. 11.00 w Starostwie Powiatowym na ul. Warszawska 38, odbędzie się IV otwarte spotkanie Lokalnych Komitetów Dialogu.

Tematyką spotkania będzie „Woda w procesie szczelinowania”.

Spotkania te realizowane są w ramach programu edukacyjno-informacyjnego, opartego na dialogu społecznym, "Razem o łupkach". Stwarzają one możliwość wypowiedzenia się na temat gazu z łupków, a dzięki zapraszanym, na każde spotkanie ekspertom, także możliwość poszerzenia czy też usystematyzowania swojej wiedzy na ten temat.
Dlatego serdecznie zapraszamy (wszystkie osoby zainteresowanie gazem z łupków, w szczególności mieszkańców powiatu, koncesjonariuszy, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców i organizacje pozarządowe) na kolejne spotkanie LKD.

Jesteś na profilu Milena Mieczkowska - stronie mieszkańca miasta Lębork. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj