Dj EmCe

avatarDj EmCe

Lębork
Proponujemy zabawę przy największych tanecznych przebojach począwszy od lat 60-70-80-90-tych, aż do muzyki współczesnej. Całość wzbogacamy o ciekawe, konkursy, zabawy, które wcześniej uzgadniamy. Do dyspozycji oddajemy swoje doświadczenie, umiejętności oraz sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Poprowadzimy : Wesela, Poprawiny, Urodziny, Imieniny oraz inne imprezy na wasze życzenie. www.djemce.pl

Dj na Wesele, Poprawiny i inne imprezy

2014-12-11 01:54:57

Dj'e z gwarancją udanej imprezy na 102%

Proponujemy zabawę przy największych tanecznych przebojach począwszy od lat 60-70-80'tych, aż do muzyki współczesnej. Całość wzbogacamy o ciekawe, konkursy, zabawy, które wcześniej uzgadniamy. Do dyspozycji oddajemy swoje doświadczenie, umiejętności oraz sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.

Poprowadzimy : Wesela, Poprawiny, Urodziny, Imieniny oraz inne imprezy na wasze życzenie.

Na życzenie specjalne dekoracje światłem lokali na imprezach okolicznościowych. Oświetlenie ścian, sufitów, filarów oraz innych elementów architektury technologią LED. Taka propozycja może niepowtarzalnie odmienić lokal oraz nadać wyjątkowy klimat imprezy.

A może Pokaz Laserowy czyli „LASER SHOW” , który jest doskonałym dopełnieniem wielu wydarzeń. Dodatkowo mamy dla was wytwornicę baniek mydlanych. Ponadto na życzenie PERSONALIZOWANE GOBO Weselne lub dowolne okolicznościowe np. Wasze imiona, data, życzenia, powitanie dla gości i inna dowolna propozycja.

Co powiecie na "Taniec w Chmurach” ? czyli jedna z większych atrakcji np. Wesela. Proponujemy wam na pierwszy taniec wytwornicę ciężkiego dymu dzięki której powstaje dym przy samym parkiecie tworząc tak zwany efekt chmury.

Zapraszamy do współpracy

Jesteś na profilu Dj EmCe - stronie mieszkańca miasta Lębork. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj