Wybierz region

Wybierz miasto

  XXIII Finał WOŚP w Lęborku

  Aula Zespół Szkół Mechaniczno - Informatycznych im prof. H. Mierzejewskiego
  Lębork, ul. Marcinkowskiego/1, +48 59 862 22 95

  12:00 Niedziela, 11 stycznia

  • Wstęp wolny

  Po raz kolejny 11 stycznia 2015r. w Lęborku odbędzie się XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad 160 wolontariuszy w godz. 9:00-16:00 kwestować będzie na głównych ulicach miasta oraz przy kościołach. Od godziny 12:00 w auli Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku rozpocznie się impreza integracyjna, podczas której wystąpią dzieci i młodzież z lęborskich przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz placówek kulturalnych. Usłyszymy także miejscowe zespoły rockowe.

  Ok. godz. 18:00 odbędzie się losowanie fantów głównych. Ci wszyscy, którzy wcześniej nabyli los za 2 zł, będą mogli wylosować przy odrobinie szczęścia m.in. okna, rower, odkurzacz, tablet, żelazko oraz wiele innych atrakcji.

  Ok. godz. 19:00 wystąpi gwiazda wieczoru – VINTAGE.

  Zespół VINTAGE powstał na początku 2005 roku z inicjatywy Krzysztofa Wałeckiego – charyzmatycznego wokalisty, gitarzysty, kompozytora i autora tekstów, współpracującego niegdyś z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m. in. z Oddziałem Zamkniętym jako wokalista (lata 1995 – 2000r). Vintage to klasyczne rockowe trio. Na gitarze basowej gra Michał Borowiak a na perkusji Paweł Szafraniec. Dotychczasowy dorobek zespołu to dwa albumy. Płyta „Vintage No 1” (2007r – 11 utworów) a wraz z nią dwa teledyski („Smutny” oraz „Tak Jak Motyl”), które do tej pory pojawiają się w stacjach telewizyjnych TV4 i POLSAT 2. Druga płyta „WIELKI ZEN” (10 utworów), wydana została w 2011 roku.

  Obecnie Vintage pracuje przy nagraniach kolejnych utworów na nową, trzecią płytę, nie rezygnując jednak z grania swoich żywiołowych koncertów emanujących rock&rollową energią i doskonałym kontaktem z publicznością.

  Ponadto tego dnia na placu Pokoju w godz. 11:00 – 14:00 odbędzie się pokaz pojazdów militarnych, strażackich i motocykli. Ok. godz. 12:30 w specjalnie przygotowanym basenie strażackim odbędzie się kąpiel Morsów Łebskich.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Pamiętasz szkołę z czasów PRL? To był inny świat!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.