Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa Niecodzienna Codziennośc, czyli rzecz o osobliwych przedmiotach...

  Muzeum w Lęborku
  Lębork, ul. Młynarska/14, +48 59 862 24 14

  Od 16.01.2016 do 31.05.2016

  • 10zł

  Muzeum w Lęborku, Galeria "Strome Schody"serdecznie zaprasza na wystawę NIECODZIENNA CODZIENNOŚĆ, czyli rzecz o osobliwych przedmiotach...

  Zabytki, które będą zaprezentowane na wystawie „Niecodzienna codzienność, czyli rzecz o osobliwych przedmiotach…” pochodzą z różnych obszarów tematycznych przestrzeni mieszkalnej. Zamysł ekspozycji ma na względzie przedstawienie poszczególnych pomieszczeń domowych tj. kuchni, gabinetu czy salonu. W tych układach pojawiają się przedmioty o różnorodnym zastosowaniu, o wyrafinowanym wyglądzie czy nietuzinkowej formie wykonania. I tak też na ekspozycji przeplatają się zabytki, które można zaliczyć do zastawy stołowej, z zakresu meblarstwa, zabytki techniki czy sprzęty gospodarstwa domowego jednakże wszystkie wpisują się w szeroko pojętą kulturę materialną zawartą w przestrzeni od XVIII do XX wieku. Bez względu na ich pochodzenie są one wyjątkowe poprzez swój wygląd bądź funkcję, jaką spełniały.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Pamiętasz szkołę z czasów PRL? To był inny świat!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.