Prognoza pogody dla Pomorza na sobotę 16 Prognoza pogody dla Pomorza na sobotę 16

Prognoza pogody dla Pomorza na sobotę 16.09.2017 r. (© Karolina Misztal )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prognoza pogody dla województwa pomorskiego na sobotę, 16 września 2017: będzie słonecznie i w miarę ciepło (17-19 st.).

Prognoza pogody dla Pomorza na sobotęW dzień zachmurzenie małe, od południowego wschodu województwa stopniowo wzrastające do dużego. Późnym popołudniem i wieczorem, lokalnie przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 17°C do 19°C. Wiatr słaby, nad morzem początkowo umiarkowany, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami opady deszczu, głównie w powiatach wschodnich i nad morzem. Lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 8°C do 10°C, nad morzem około 12°C. Wiatr słaby, zmienny.Prognoza pogody dla Pomorza na niedzielęW dzień zachmurzenie duże, w powiatach północnych miejscami większe przejaśnienia. Miejscami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 14°C do 16°C. Wiatr rano słaby, zmienny, później słaby i umiarkowany, północno-wschodni i północny.

W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Prognozowana wysokość opadów od 3 mm do 5 mm, miejscami, zwłaszcza w powiatach północnych do 12 mm. Temperatura minimalna od 12°C do 14°C, lokalnie na Kaszubach około 10°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, północno-wschodni skręcający na północno-zachodni. Na wybrzeżu i Żuławach, po północy wiatr okresami silny, od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 65 km/h.

Prognoza pogody na najbliższe dni
Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!