Pogoń Lębork przegrała z Arką II Gdynia

rog
W Gdyni nie było niespodzianki. Rezerwy Arki Gdynia pokonały Pogoń Lębork 3:0 i zapewniły sobie tytuł mistrza jesieni.

Pogoń Lębork nie musi się jednak wstydzić za swój występ. Podopieczni Romana Rubaja grali ofensywnie i niepokoili defensywę gospodarzy, ale gospodarze byli skuteczniejsi. Pierwszą bramkę zdobył w 20 min., po trójkowej akcji, Marcin Budziński. Druga bramka padła po przerwie, a jej autorem był Mateusz Szwoch. Ten sam zawodnik w ostatniej minucie ustalił wynik meczu, dobijając piłkę uderzoną przez Przemysława Kaziemierczaka.

Arka II Gdynia - Pogoń Lębork 3:0 (1:0)

Bramki: Budziński 20', Szwoch 63', 90
Arka II: Szromnik - Wilczyński, Robakowski, Haberka, Strzelecki (64' Kowol) - Bułka (73' Mokwa), Budziński, Paprocki (46' Matys), Patelczyk (46' Kazimierczak), Niedziela - Szwoch.
Pogoń: Kortas - Godlewski, Jasiński, Kołucki, Żmudzki (58' Bach) - Szutenberg, Skórka (72' Kowalski), Wolszlegier, Stankiewicz (70' Haraszczuk), Smolarek (77' Markowski) - Mańka.