Ostatnia droga Jolanty Szczypińskiej. Przyjechała delegacja rządowa [ZDJĘCIA,WIDEO]

Tłumy ludzi pożegnały Jolantę Szczypińską, poseł PiS na Sejm RP. Posłance w ostatniej drodze towarzyszyła delegacja rządowa na czele z premierem Mateuszem Morawieckim, Beatą Szydło, Markiem Kuchcińskim. Nie zabrakło również przedstawicieli partii reprezentujących różne strony politycznej sceny

Źródło: TVN 24

Jolanta Szczypińska zmarła 8 grudnia 2018 roku

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, pochodząca ze Słupska, zmarła w sobotę, 8.12.2018 roku w warszawskim szpitalu. Od dawna chorowała, a pod koniec listopada trafiła do szpitala w wyniku powikłań po zabiegu urologicznym. Szczypińska miała 61 lat.

Robert Gębuś

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.12.2018, 17:50

tak pisuar miał ją gdzieś , a jak umarła to hyc przed kamery .....żal qrwa

18.12.2018, 20:33

Wstydu ambicji nie mają osoby które piszą nielogiczne komentarze .Nie komentujmy należy tym bardziej nie komentować żadnych uwag pod adresem osoby zmarłej jak też uczestników którzy żegnali osobę zmarłą Jolantę Szczypińską . Zmarła w ważny dzień 08 grudnia bieżącego roku Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP . Dla mnie ta data 08 grudnia też jest bardzo ważna gdyż zawsze będzie mi się przypominać moja zmarła mama z racji gdyż jak żyła każdego roku obchodziła swoje imieniny .

18.12.2018, 10:35

niektórzy piszą ,ze najpierw przylecieli, a potem podjechali !!

18.12.2018, 08:38

Czy takie bzdety są problemami mieszkańców stolicy Żuław ?!!!

17.12.2018, 21:49

co ta pani zrobiła wybitnego dla Polski poza tym, że znała Jarosława Wielkiego?

17.12.2018, 20:32

Co robić? Biorą wysokie apanaze przez całe lata a Polska nic z tego nie ma. Wręcz przeciwnie. Są ich setki, setki tysięcy. Wzajemna adoracja i nic więcej.

17.12.2018, 19:54

lans na zwłokach ... znamy to ze Smoleńska
sądząc po ilości ludzi nie z polityki to na lubianą nie wygląda

17.12.2018, 18:23

wstydzilibyście się że tak się zachowujecie. Ciekawy czy tak samo byście pierdo@@@ głupoty jakby ktoś z waszych bliskich zmarł. Chołota sa ci którzy nie potrafią uszanować pamięci zmarłych.

17.12.2018, 17:48

Przepraszam bardzo ale co mnie mieszkanca Malborka ma zainteresowac co sie dzieje w Slupsku? Nie chce informacji z innych miast na portalu dla Malborka. Dziekuje

17.12.2018, 17:30

taka delegacja nieźle kosztowała podatników, bo za swoje nie przyjechali (przylecieli).

17.12.2018, 17:28

..............................a na pogrzebie Gen. Ścibor - Rylskiego ...........Powstańca Warszawskiego nawet pies z kulawą nogą się nie pojawił ! Był z innej bandy !

17.12.2018, 17:28

przyjechali o trochę "wielkie słowa", podjechali z Siemirowic, dokąd przylecieli samolotami rządowymi (i skąd odlecieli), a Policji było zaangażowanej więcej niż na meczach. jak się pokazać to w dobrej obstawie.

17.12.2018, 17:25

wad -gdybyś chciał poznać "zasługi tej pani" to bez trudności znajdziesz je w internecie zaznajamiając się z Jej życiorysem. Ostatnie pożegnanie przez Jej znajomych i przyjaciół - a nie "polityczną szlachtę"- nazywasz "obrzydliwym nagłaśnianiem i megalomanią". Mówią o Niej w TV ponieważ była posłanką znaną medialnie. W 2017 r. zmarł były poseł SLD Tomasz Kalita i też dużo mówiono o tej przedwczesnej śmierci młodego 38-letniego "szlachcica politycznego" jak byś Go nazwał. Pohamuj się. Więcej kultury.

17.12.2018, 16:29

Miliony bardziej zasłuzonych temu kraju umierają bez tego obrzydliwego nagłasniania i megalomanii. Niesamowite jak ta polityczna "szlachta" się panoszy w tym kraju....
Anonim....wymień zasługi tej pani...chętnie poczytamy.

17.12.2018, 16:23

.............................powiem krótko - ot taki lansik na zwłokach ! Fuj......... Polacy potrafią to ocenić.

17.12.2018, 16:05

Ty "antypisie" swoim komentarzem bezcześcisz pamięć o zmarłej Pani Poseł Jolancie Szczypińskiej. Ci wszyscy, którzy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych oddali tym hołd Zmarłej. Wszyscy oni byli Jej bardzo bliscy i Ona im wszystkim była bardzo bliska. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie .... Amen.

17.12.2018, 15:55

Działo się to na Podbeskidziu? to po co o tym piszecie, kogo normalnego to interesuje?

17.12.2018, 15:34

Jakie "tlumy" -sama PiSia holota i "gnom" - swoja obecnoscia zbeszczescili pamiec o Zmarlej.