Pięć lat pozbawiania wolności może grozić młodemu mężczyźnie, który zniszczył trzy samochody wracając po pijanemu do domu. Trzech właścicieli zniszczonych pojazdów wyceniło straty na prawie 1500 zł. Zatrzymany mężczyzna, po wytrzeźwieniu, został przesłuchany i usłyszał zarzut zniszczenia mienia.

Około godziny 23 policjanci patrolujący miasto zostali skierowani na ul. Czołgistów, gdzie mieszkaniec jednego z bloków ujął dwóch młodych mężczyzn niszczących samochody. Gdy patrol podjeżdżał na miejsce trzymani przez mieszkańca mężczyźni wyrwali się i zaczęli uciekać.

Kronika policyjna z Lęborka

Policjanci natychmiast zaczęli ich gonić i po kilku chwilach zatrzymali mężczyzn. Jak się okazało, świadek zdarzenia wskazał jednego z zatrzymanych jako tego, który kopał samochody i wybijał szyby. Drugi z mężczyzn tylko mu towarzyszył. Na miejscu policjanci ustalili, że zatrzymany 20-latek zniszczył trzy samochody. W dwóch wybił tylne szyby, a w trzecim zniszczy pokrywę bagażnika. Właściciele pojazdów wycenili straty na prawie 1500 zł. Mający w organizmie prawie 2 promile alkoholu, mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do wytrzeźwienia.

Zobacz video:Dzisiaj po wytrzeźwieniu zatrzymany wandal, został przesłuchany i usłyszał zarzuty zniszczenia mienia, za co grozić może do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!