W niedzielę policjanci z Lęborka należący do grupy ASG Stowarzyszenia KZT zorganizowali akcję charytatywną, z której dochód przeznaczony był na pomoc dla dwójki chorych dzieci policjantów z Lęborka.

Na spotkanie przyjechały grupy ASG z Lęborka i okolic. Lęborski team ASG planuje w przyszłości podobne akcje w celu pomocy chorym dzieciom nie tylko policjantów.

Czytaj również: Policjanci z motocyklistami w akcji

W niedzielę grupa pięciu policjantów z lęborskiej komendy należący do Stowarzyszenia Kill Zone Team pod nazwą „Psy Wojny” zorganizowała akcję charytatywną, z której dochód przeznaczony był na pomoc w leczeniu ciężko chorych dzieci innych policjantów z Lęborka. Lęborscy pasjonaci biegania po lasach z elektrycznymi replikami broni i strzelania do siebie plastikowymi kulkami, o swojej akcji poprzez fora internetowe poświęcone tematyce ASG, zaprosili na niedzielną „wojnę” kolegów z Lęborka oraz okolic – grupy Kill Team, M.O.S.T Rangers oraz Gdyńska Grupa Szturmowa. W działaniach wojennych, które odbyły się w lasach i nieczynnej żwirowni w miejscowości Pogorzelice wzięło udział 15 pasjonatów ASG. Z zabawy jaką z pewnością było dla policjantów i ich kolegów, trwającą kilka godzin, zebrane zostały pieniądze na pomoc w leczeniu dwójki chorych dzieci lęborskich policjantów, 3 letniej Zuzi chorej na dziecięce porażenie mózgowe oraz Franka który choruje na mukowiscydozę.

Czytaj również: Złapany z marihuaną

Organizator niedzielnej „strzelaniny” a zarazem założyciel lęborskiej grupy „Psy Wojny” działającej od października zeszłego roku asp. sztab. Ireneusz Drożdżal nie krył zadowolenia, że razem z kolegami i pasjonatami ASG mógł wesprzeć swoich kolegów z komendy w walce z chorobą ich dzieci. Lęborska grypa zapowiedziała jednocześnie, że w przyszłości mają zamiar zorganizować podobne akcje na rzecz innych chorych dzieci.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!