(© DM)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Miała być uroczysta kolacja ze znaną restauratorką - Magdą Gessler. Zamiast tego był komornik, policja i pogotowie.

W jednej z lęborskich restauracji od poniedziałku trwa przygotowywanie programu telewizyjnego przedstawiającego rewolucje w restauracji, dzięki czemu ma poprawić się m.in. smak potraw czy liczbę klientów. Dziś miała odbyć się uroczysta kolacja. Mieszkańcy Lęborka od rana czekali na zaproszenia.

Wielkie manewry w Łebie

Chcą zamknięcia chlewni

Około godz. 10.00 wokół restauracji zrobiło się zamieszanie. Jego powodem jednak nie była wizyta znanej restauratorki, lecz komornik, który przyszedł zająć sprzęt, który znajdował się na wyposażeniu lokalu. Na miejscu zjawiła się właścicielka restauracji. Z mediami rozmawiać nie chciała. Weszła do środka. Po kilkudziesięciu minutach przyjechało po nią pogotowie.

zobacz video:Więcej w piątkowym wydaniu Dziennika Bałtyckiego

Komentarze (34)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

uczynny (gość)

Pani P to niezly wykret nie jednemu jest winna kase i to nie malo ale wreszcie ktos zastopowal golodupca i skonczylo sie zycie za cudze -placic!- a nie rewolucje - z g.... restauracji nie zrobi!

brezniew (gość)

tak się z ludzmi nie postępuje jak to zrobiłeś ty. jedni wiążą koniec z końcem a inni tkwią na swoich stanowiskach jako spadkobiercy PRLu - sam wiesz jak jest. zeby nie twój ojciec i uklady postkomunistyczne (przetrwałe) w tym mieście byłbys może zwykłym magazynierem w tesco ;-). nie obrazaj inteligencji internautów prubą manipulacji, czy to PO czy PIS czy SLD od kazdego się wymaga ludzkiego zachowania, ty pokazałeś swoje oblicze. jesteś zle wychowanym duzym dzieciakiem

spax (gość)

a tak wspierała dzielnie listę PO. czego od niej chcecie, najpierw kasę wyciągnęła z PUP potem od dostawców a teraz macie do niej pretensje? tak ją nauczyliście więc teraz tak jest

pw (gość)

za to pohl liczył się z ludźmi pozbawiając ich pracy, mieszkańcom miasta zabrał dobry lokal i przyniósł wstyd. ten pajac nie jest dobrym prawnikiem, ślizga się dzięki pzpr-owskim układom ojca. zresztą te układy rządzą do dziś w lęborku

miros (gość)

ta kobieta z nikim sie nie liczyła, nie płaciła pracownikom wykonawcom wszystkich w nosie miałai teraz jej żałujecie a ci pokrzywdzeni przez nią to co na drugi plan

odkurzacz (gość) (rychu)

Te same gęby? robią to tak, jakies 4 studentki z błyskotliwą zdolnością komunikacji - najlepiej stud socjologii. ysyłają je w miasto po głosy. wyuczone jakiichś nierealnych obietnic przedstawiają je mieszkanca leborka a ludzie daja się nabrac i na nie głosuja. Potem studentki od takiego tyborskiego czy wetty dostaja po 2000zl i głosy oddaja na nich. zwykla oszukancza polityka. ot skad sie biora te same geby na wysokich stanowiskach. dwa przemówienia w starostwie bedace zwyklym bełkotem i inwestycja w studentki sie zwraca.

rychu (gość)

Fakt że , wejście urzędu skarbowego w dniu nadawania programu telewizyjnego a zarazem próbę przejęcia sprzętu tej stacji telewizyjnej , świadczy o bardzo niskim ilorazie intelegencji osób , którzy wydali taki polecenie .
No chyba nikt temu nie zaprzeczy ???? - Bo to już - nie jest śmieszne , ale , tylko tragiczne dla naszeg o miasta
Jeżeli ta osoba żyła ponad stan , to już dawno powinni ją pociągnać do odpowiedzialności karnej .! No więc kto stoi za tą całą aferą ???? .
Bo na pewno w pierwszej kolejności winnymi są , ci z Urzędu skarbowego ( których powinno się przesłuchać na temat zaległychych podatków dłużnikia ? ) .

A teraz UWAGA !!!! .
MAM WSZELKIE JAKIEŚ BZDURNE UGRUPOWANIA PARTYJNE - ( te sama gęby , którzy od kilkunastu lat , występują w tych największych partiach ), OD BARDZO DAWNA GŁĘBOKO , powiedzmy że tam , gdzie oni mają mnie też.
Tak więc krytykuję tylko to co mnie najbardziej boli .
I tak gó.no to pomo..e !!!!!!

WIKARO (gość)

NA CUDZEJ KRZYWDZIE SIĘ NIE DOROBICIE NIEWYCHOWANE BUCE, CO KOŚCIÓŁ OMIJALIŚCIE GDY POLSKA MODLIŁA SIĘ O OBALENIE KOMUNY!

latarnik (gość)

KONIECZNA jest wymiana szefowej radnych, KONIECZNA jest wymiana kierowniczki PUP w lęborku!
Więcej jest KONIECZNYCH wymian w lęborku. MÓJ BOŻE!

FUN W.CEJROWSKIEGO (gość)

CZAOCZESKU, HUSAIN, CASTRO, STALIN, LENIN, ich już nie ma,TYLKO W POLSCE JEST CZERWONO

Thermann z GSu (gość)

No ale chwileczkę, cóż to Phol magnat? Najwyższy czas skierować kamery ogólnopolskich mediów na struktury układów w lęborku. Jeśli ten duży chłopiec za komuny brał biovital z pewexu na apetyt, srał szynką i wedlowską czekoladą z dziupli taty a tacy jak ja zrywali i suszyli lipę aby zimą mieć herbatę na wypocenie w razie przeziębienia, to w nowej Polsce powinno się takiemu francuskiemu pieskowi kanapowemu pogrozić paluszkiem, co? Niechby chociaż stary wpoił rozpieszczonemu bachorowi że tak z ludźmi się nie postępuje. No ale cóż można się spodziewać po czerwonych dziedzicach majątku narodowego?

Piotr z Łeby (gość)

Wspolczucie dla wlascicielki!chciala postawic lokal na nogi a tu masz!A komornik i cala reszta to banda jeb..... skur........Medy jeb.