Silny wiatr i opady deszczu na Pomorzu Silny wiatr i opady deszczu na Pomorzu

Silny wiatr i opady deszczu na Pomorzu

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

IMGW prognozuje silny wiatr i intensywne opady deszczu w województwie pomorskim.

Na noc z niedzieli na poniedziałek IMGW prognozuje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, z porywami do 75 km/h, w rejonie Zatoki Gdańskiej w porywach do 90 km/h, z północy i północnego zachodu.

- Najsilniejsze porywy spodziewane są w powiecie puckim i nowodworskim. Równocześnie wystąpią opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów od 15 mm na zachodzie rejonu do 40 mm w rejonie Żuław i Mierzei Wiślanej - czytamy w komunikacie meteorologa z Instytutu.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk to 80%.

Prognoza IMGW na 18.09: Silny wiatr i opady deszczu


Do południa silny wiatr o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, w rejonie Zatoki Gdańskiej do 90 km/h, z północy i północnego-zachodu.
W powiatach nadmorskich opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów od 15 mm do 40 mm.


Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!